Titles you rated
Girls Band CryRated ★ 4.0
The PlaylistRated ★ 3.0
Severance Season 1Rated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 4.5
Arcane Season 2Rated ★ 1.5
Hazbin HotelRated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
LegionRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 5.0
BeckhamRated ★ 3.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
Comedy RoyaleRated ★ 4.0
Scott Pilgrim Takes OffRated ★ 4.0
Doona!Rated ★ 4.0