Titles you rated
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
DoctorsRated ★ 2.0
Birth of a BeautyRated ★ 2.0
Love RainRated ★ 0.5
The Women's RoomRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.0
Attic CatRated ★ 3.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.0
GiantRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 0.5- SoulmateRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 2.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.0
Warm and CozyRated ★ 1.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 2.0
The King 2 HeartsRated ★ 2.0