Movies
Ratings
425
The HolidayRated ★ 4.0
In the AislesRated ★ 3.5
Bad Boys IIRated ★ 3.5
RadiusRated ★ 2.5
EqualsRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
BraveRated ★ 3.5
Premium RushRated ★ 2.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 3.5
WonderRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
The Lego MovieRated ★ 3.5
The Simpsons MovieRated ★ 3.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.5
YouthRated ★ 3.5
UpRated ★ 5.0
Cool RunningsRated ★ 3.5