Movies
Ratings
1172
Death ProofRated ★ 3.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
Barking Dogs Never BiteRated ★ 3.5
The ContactRated ★ 4.0
BladeRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 0.5
I Can SpeakRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
SullyRated ★ 3.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 3.5
Ad AstraRated ★ 3.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.0