Titles you rated
Attack on TitanRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.5- Three FriendsRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
I Live AloneRated ★ 0.5
Tokyo RevengersRated ★ 3.5