Movies
Ratings
1386- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
Pretty CrazyRated ★ 2.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Hit ManRated ★ 3.5
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.0
A Silent VoiceRated ★ 1.0
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 3.5- VirusRated ★ 2.5
HereticRated ★ 3.0
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Angry Birds MovieRated ★ 3.5
The Garfield MovieRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 3.0
The Big SwindleRated ★ 3.0
Small Things Like TheseRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0