Movies
Ratings
233
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The WitnessRated ★ 4.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 3.0
The VanishedRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
CocoRated ★ 4.5
EverestRated ★ 3.0
GeostormRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
MudRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Worst WomanRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
47 Meters DownRated ★ 3.5