Titles you rated
Slow VideoRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Dracula UntoldRated ★ 4.5
The CounselorRated ★ 2.0
Jackass 3.5Rated ★ 4.0
Dragon Ball Z: Battle of GodsRated ★ 3.0
Jackass 2.5Rated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
The Hangover Part IIIRated ★ 5.0- Almost CheRated ★ 4.0
Jackass 3DRated ★ 3.5
DisconnectRated ★ 4.0
Jackass Number TwoRated ★ 4.0- PapaRated ★ 4.0
Super Size MeRated ★ 3.5
The Forbidden KingdomRated ★ 2.5
Jackass: The MovieRated ★ 5.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 2.5
Blood and TiesRated ★ 3.5