Series
Ratings
50
9 End 2 OutsRated ★ 5.0
Me too, Flower!Rated ★ 4.0- The LoverRated ★ 4.5
NikitaRated ★ 4.0
Pretty Little LiarsRated ★ 3.5
MamaRated ★ 4.5
Super Daddy YeolRated ★ 3.5
Women of the SunRated ★ 4.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 2.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
4 Legendary WitchesRated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Angry MomRated ★ 5.0
Plus Nine BoysRated ★ 2.5
Secret Love AffairRated ★ 2.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5