Titles you rated
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 4.5
UnlockedRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 2.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
SullyRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
SnowdenRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5