Titles you rated
Bel AmiRated ★ 1.0
Special Affairs Team TENRated ★ 0.5
Orphan BlackRated ★ 0.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 0.5
Band of BrothersRated ★ 1.0
My SunshineRated ★ 2.0
Listen to My HeartRated ★ 1.0
Shine or Go CrazyRated ★ 1.0- War of MoneyRated ★ 1.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 1.0
Scandal: A Shocking and Wrongful IncidentRated ★ 1.0
The NewsroomRated ★ 0.5
Women of the SunRated ★ 1.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 1.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0