Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
FollowingRated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 2.5
Death NoteRated ★ 2.5
Sweet Bobby: My Catfish NightmareRated ★ 3.0
A Normal FamilyRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5- PilotRated ★ 3.0
Land of HappinessRated ★ 2.0
Mission: CrossRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5