Movies
Ratings
90
We Bought a ZooRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.5
King KongRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 4.5
SkyfallRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
LucyRated ★ 2.5
Step Up 3DRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.0
Furious 7Rated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 4.5