Titles you rated
She Was PrettyRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
My PrincessRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0