Titles you rated
Master of StudyRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 3.5