Series
Ratings
24
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
GleeRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.5