Titles you rated
The ThievesRated ★ 3.0
Cries and WhispersRated ★ 3.0
The Theory of EverythingRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.0
Black DogRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 3.5
My Lucky StarsRated ★ 3.5
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
The Bride with White Hair 2Rated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 3.0
Shirley: Visions of RealityRated ★ 3.0