Titles you rated
Foundation Season 3Rated ★ 4.0
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 3.0
Ōoku: The Inner ChambersRated ★ 2.5
Pachinko Season 2Rated ★ 4.0
Marry My HusbandRated ★ 2.5- Steel Troops Season 3Rated ★ 1.0
My Life with the Walter Boys Season 1Rated ★ 3.0
Bloody Game Season 1Rated ★ 2.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.0
Zero DayRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
The Recruit Season 2Rated ★ 1.0- 야구대표자: 덕후들의 리그Rated ★ 1.0
Love ScoutRated ★ 2.5
The Good Bad MotherRated ★ 2.5- Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 1.0
Steel Troops Season 2Rated ★ 2.0
Our BluesRated ★ 4.0
A Good Day to be a DogRated ★ 0.5
Anna Director's CutRated ★ 3.0