Series
Ratings
294
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.0
Land of the LustrousRated ★ 4.5
Heaven Official's BlessingRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 2.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 2.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Extraordinary YouRated ★ 4.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.5
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 3.5
Semantic ErrorRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 3.5
Word of HonorRated ★ 3.0
The UntamedRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
Jane the VirginRated ★ 3.5