Series
Ratings
19
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
IRISRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
The Princess's ManRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Bad GuyRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0