Titles you rated
Scarlet HeartRated ★ 2.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 5.0
High SocietyRated ★ 3.0
JumongRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 5.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 5.0
Dong YiRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
My Love Eun DongRated ★ 4.0
Pots of GoldRated ★ 3.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
Full House Take 2Rated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
Oh My VenusRated ★ 3.5