Titles you rated
PonyoRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 4.0
Slow VideoRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5
Despicable Me 2Rated ★ 4.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Happiness for SaleRated ★ 4.0
FluRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.5