Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Gangnam B-SideRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
Golden BoyRated ★ 3.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Singles' Inferno Season 2Rated ★ 3.0
Pink LieRated ★ 4.0
Singles' InfernoRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Steel Troops Season 1Rated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
- Toy Soldiers Season 2 MakingRated ★ 4.5
- Toy Soldiers 2Rated ★ 4.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0