Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0
Your LetterRated ★ 5.0
나쁜계집애: 달려라 하니Rated ★ 5.0
MantisRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
It’s Okay!Rated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
Baby DriverRated ★ 2.5
Lost in StarlightRated ★ 3.5
The CulpritRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0- You Will Die After Six HoursRated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.0
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 3.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 2.5
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 2.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.0
Resident EvilRated ★ 4.0