Series
Ratings
57
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.0
BloodhoundsRated ★ 3.5- Cheonbangjichuk HaniRated ★ 4.0
- Run HanyRated ★ 5.0
Queen of TearsRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
The TyrantRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 2.5
Inspector KooRated ★ 3.0
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 3.0- The FrogRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Strongest DeliverymanRated ★ 3.5- CharlotteRated ★ 3.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.0