Titles you rated
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.0
Snatch UpRated ★ 3.5
Space SweepersRated ★ 1.5
What Happened to Mr. Cha?Rated ★ 3.0
FocusRated ★ 3.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.5
The FounderRated ★ 3.5
Pale MoonRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
DerailedRated ★ 3.0
Deep TrapRated ★ 2.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
Time to HuntRated ★ 1.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 2.5
IdolRated ★ 2.5
1917Rated ★ 4.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.0