Titles you rated
KingdomRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 2.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.0- Three FriendsRated ★ 5.0
- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.5
All InRated ★ 5.0
Tears of the DragonRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 5.0