Movies
Ratings
313
InceptionRated ★ 5.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
A MillionRated ★ 3.5
ExamRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
Two MoonsRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
The Thirteenth FloorRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 4.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 4.0
JawsRated ★ 3.5
The Red ShoesRated ★ 3.0
Shrek Forever AfterRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
A Terra-Cotta WarriorRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
9Rated ★ 3.5