Movies
Ratings
35
YouthRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Mr. BrooksRated ★ 4.0
TrainwreckRated ★ 3.0
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
TodayRated ★ 3.0
Two Days, One NightRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 3.5
We Are Your FriendsRated ★ 2.5
The PriestsRated ★ 3.0
The PhoneRated ★ 3.0
ChefRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0