Series
Ratings
13
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 3.5
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Jeong Do JeonRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5- War of MoneyRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0