Movies
Ratings
118
The BeekeeperRated ★ 4.5
HerculesRated ★ 4.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
The MayorRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
The King of JokguRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 4.5