Movies
Ratings
51
CrankRated ★ 5.0
My Boss, My HeroRated ★ 4.0
Tough as IronRated ★ 3.0
Gangnam BluesRated ★ 2.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 0.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 3.5
San AndreasRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 1.5
A Frozen FlowerRated ★ 1.0
New WorldRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 4.5
The SuspectRated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0