Titles you rated
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
My Brilliant LifeRated ★ 2.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.0
UpRated ★ 3.5
MulanRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.5
High School MusicalRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 4.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.5
Mr. GoRated ★ 3.0
HopeRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.5