Series
Ratings
10
The NewsroomRated ★ 5.0- The Palace 3: The Lost DaughterRated ★ 5.0
- The Palace 2: The Lock Pearl ScreenRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Orphan BlackRated ★ 5.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 5.0
Wang's FamilyRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Palace: The Lock Heart JadeRated ★ 5.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 5.0