Titles you rated
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
One on OneRated ★ 3.5
Belle & SebastianRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
Captain PhillipsRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
StalingradRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Tenacious D in The Pick of DestinyRated ★ 3.5
A Life Less OrdinaryRated ★ 4.0
Lord of the FliesRated ★ 4.0
True LiesRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.5
1789 : Les Amants de la BastilleRated ★ 4.5