Titles you rated
Eight BelowRated ★ 4.0
Ip Man 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan: The Wings of FreedomRated ★ 4.0
Drag Me to HellRated ★ 4.0
Don't ClickRated ★ 3.5- Untouchable LawmenRated ★ 3.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
Battle: Los AngelesRated ★ 3.5
Mood of the DayRated ★ 3.5
The Passion of the ChristRated ★ 4.5
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.5
Red Cliff Part IIRated ★ 4.0
Don't Cry, MommyRated ★ 4.0
The UnforgivenRated ★ 4.5
The City of ViolenceRated ★ 4.0
Killer ToonRated ★ 3.5- The ScamRated ★ 4.0
The SilencedRated ★ 3.5- Fighter In The WindRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0