Titles you rated
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
HerstoryRated ★ 4.5
Bleak NightRated ★ 4.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 5.0
The Accidental DetectiveRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 4.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 4.5
Keys to the HeartRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
Swing KidsRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5