Series
Ratings
47
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.0
Dragon Ball GTRated ★ 5.0
Slayers RevolutionRated ★ 4.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 5.0- 나루토 5기Rated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0- NARUTO 3rd STAGERated ★ 5.0
- 나루토 4기Rated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0- 나루토 2기Rated ★ 5.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 5.0
Dragon Ball Z Kai: Majin Buu SagaRated ★ 5.0
The Prince of TennisRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 5.0
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 5.0