Titles you rated
The Hot ChickRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.5
Freaky FridayRated ★ 4.5
13 Going on 30Rated ★ 4.5
The Parent TrapRated ★ 4.5
RoomRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 4.0
Lump of SugarRated ★ 3.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 2.5
The HostRated ★ 4.0
Horror Stories 2Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Baby and MeRated ★ 3.0
High School MusicalRated ★ 5.0
Heart Is 2Rated ★ 4.5
MatildaRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Home Alone 3Rated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0