Movies
Ratings
583
RevelationRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Venom: The Last DanceRated ★ 3.5
Gladiator IIRated ★ 3.5
Officer Black BeltRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
CallRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 3.0
CoralineRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.5