Titles you rated
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
STEINS;GATERated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 2.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 2.5
Bridal MaskRated ★ 2.5
HeroesRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.0