Series
Ratings
159
My Shining GirlRated ★ 3.5
Bad GuyRated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.0
My Lover, Madame ButterflyRated ★ 2.5
RivalRated ★ 2.5
I Am LegendRated ★ 3.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 3.5
Save The Last Dance for MeRated ★ 3.5
The Return of IljimaeRated ★ 3.0
Lady StormRated ★ 2.5
Everybody Say KimchiRated ★ 3.0- Loving YouRated ★ 3.0
HotelierRated ★ 3.0
Love of EveRated ★ 2.0
1% of AnythingRated ★ 3.5
All About EveRated ★ 3.5
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 2.5
Thousand Years of LoveRated ★ 2.5
East of EdenRated ★ 3.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 1.5