Series
Ratings
225
Legal HighRated ★ 3.5
I'm Taking the Day OffRated ★ 3.0
HERORated ★ 1.5
Mountain Woman, Wall WomanRated ★ 2.0
Soonpoong ClinicRated ★ 3.0- My Lovely FamilyRated ★ 2.0
- The Queen's ClassroomRated ★ 2.0
Yellow HandkerchiefRated ★ 1.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 2.0
Older SisterRated ★ 3.0- Stand up!!Rated ★ 0.5
Nonstop 5Rated ★ 4.0
NonstopRated ★ 3.5
NonstopRated ★ 4.0- New NonstopRated ★ 3.0
- 오르트로스의 개Rated ★ 0.5
Nonstop 1Rated ★ 3.0- Wonderful LifeRated ★ 2.0
- Operation Love SpecialsRated ★ 3.0
SPRated ★ 2.5