Titles you rated
CallRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 1.5
1917Rated ★ 3.5
DoomsdayRated ★ 4.5
Boomerang FamilyRated ★ 3.0
The Old GuardRated ★ 3.5
Ride AlongRated ★ 2.5
Horror StoriesRated ★ 3.0
Central IntelligenceRated ★ 2.5
The Last Days of American CrimeRated ★ 2.0
Hunter KillerRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
Honest CandidateRated ★ 2.5
The EqualizerRated ★ 3.0
The RockRated ★ 5.0
AcceptedRated ★ 3.0
Start-UpRated ★ 2.0
Hotel MumbaiRated ★ 3.5
Late AutumnRated ★ 3.5