Movies
Ratings
441
The IslandRated ★ 3.5
Interview with the VampireRated ★ 5.0
DoubtRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 3.5
March of the PenguinsRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 4.0
PhiladelphiaRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 3.5
Blood DiamondRated ★ 3.5
The Perfect World of KaiRated ★ 4.0
Blade RunnerRated ★ 3.0
Haute CuisineRated ★ 3.5
Le ChefRated ★ 4.0
April StoryRated ★ 4.0
The VowRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 2.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0