Movies
Ratings
810
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 2.5
ChallengersRated ★ 3.5
DownsizingRated ★ 3.5
About FamilyRated ★ 3.0
RevelationRated ★ 3.0
Happy TogetherRated ★ 4.0
I Used to Be FamousRated ★ 2.5
Ocean WavesRated ★ 3.0
That's AmorRated ★ 2.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
NonnasRated ★ 3.5