Movies
Ratings
131
Dirty GrandpaRated ★ 3.5
Grown Ups 2Rated ★ 3.5
Grown UpsRated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 3.5
21Rated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 3.5
The Blue LagoonRated ★ 2.5
17 AgainRated ★ 3.0
TedRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
MementoRated ★ 3.5