Series
Ratings
23
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Missing YouRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 4.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.0
Secret Love AffairRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.5
Gu Family BookRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
HealerRated ★ 3.0