Series
Ratings
176
Angel's RevengeRated ★ 5.0
MomRated ★ 5.0
The Merchant: Gaekju 2015Rated ★ 5.0
Melody of LoveRated ★ 0.5- Flames of DesireRated ★ 5.0
TemptationRated ★ 2.5
TripleRated ★ 5.0
My Mother Is a Daughter-in-lawRated ★ 5.0
Jeon Woo ChiRated ★ 5.0
Su Baek-hyang, the King's DaughterRated ★ 5.0
Apgujeong Midnight SunRated ★ 2.5
Fashion KingRated ★ 5.0
When a Man Falls in LoveRated ★ 3.0
I Do, I DoRated ★ 5.0
Goddess of MarriageRated ★ 2.5- Roller coaster 3Rated ★ 5.0
Queen's FlowerRated ★ 3.0
Flower Grandpa Investigation UnitRated ★ 5.0- The Return of Hwang Geum BokRated ★ 5.0
Orange MarmaladeRated ★ 2.5