Titles you rated
Abnormal SummitRated ★ 4.5
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 4.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 5.0
My Precious ChildRated ★ 4.0
Take Care of Us, CaptainRated ★ 1.0- 근거리 연애 ~ Season Zero ~Rated ★ 3.0
Temptation of an AngelRated ★ 2.0
Dummy MommyRated ★ 3.0
Paradise RanchRated ★ 0.5
Mei-chan's ButlerRated ★ 4.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.0
East of EdenRated ★ 4.0
Cain and AbelRated ★ 4.0
BloodRated ★ 2.0
My Rosy LifeRated ★ 4.0
Orange MarmaladeRated ★ 1.0
From Five To NineRated ★ 4.0
Capital ScandalRated ★ 4.0
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 4.0
Vampire ProsecutorRated ★ 4.0